Na e-shopu naší dílny HapAteliér jsou zveřejněny produktové novinky

Podzimní novinky jsou tady. Navštivte náš e-shop: www.hapatelier.cz a seznamte se s podzimními novinkami dříve, než opadá poslední listí...

Těšit se například může na výrobky, jako jsou: ručně vyráběná miska srdce; keramický kelímek, připomínající sklenici, dříve hojně využívanou ve školní jídelnách nebo například modelovaný talíř ve tvaru ryby glazovaný houbičkovou technikou v různých barevných provedeních, a zdaleka to není vše!

Vše je přehledně k nalezení pod tímto odkazem: zde

Tak neváhejte a udělejte si radost. Nás tím také potěšíte.

 

Bílá miska ve tvaru srdce.

 

 

 

Bílý jednoduchý keramický kelímek.

Modelovaný talíř ve tvaru ryby glazovaný houbičkovou technikou v barvách žluto-zelené a sytě tmavě zelené a modré.

CHRÁNĚNÁ DÍLNA

Naším posláním je pomoci lidem s těžkým zrakovým postižením začlenit se do kolektivu, nabídnout jim pracovní uplatnění a pomoci tak odbourat jejich sociální izolaci.

V chráněné dílně zaměstnáváme pracovníky se zrakovým postižením; pro některé z nich je možnost pracovat splněným snem a cílem jejich snažení. Pomozte jim spolu s námi jejich sen splnit.

Naši nevidomí a slabozrací kolegové vytvářejí výrobky z keramiky, pedigu a proutí bez vizuální kontroly, na svou práci se „dívají“ rukama. Taková práce je náročná na energii i čas. Přesto, nebo možná právě proto jsou výrobky zpracovány kvalitně a s péčí a svědčí nejen o řemeslné zručnosti svých tvůrců, ale také o jejich vytrvalosti a odhodlání.

Pracovníci dílny se podílejí i na vytváření nových designů a neustále přicházejí s originálními nápady, takže se v dílně nikdy nenudí. Každý ručně vyrobený kousek je unikátní.

Krásné a praktické výrobky našich pracovníků jsou k dostání na e-shopu nebo v kamenném obchůdku na ulici Chaloupkova 7 v Brně.

 

 

Příloha Velikost
distribuční_plakátek_podzimní_prodej_hapateliér1.24 MB 1.24 MB